• Darmowa wysyłka powyżej 450 zł
  • 30-dniowy okres zwrotu
  • Dostawa 4-7 dni
Moje kontoKontakt

O Nas

Historia


Rockdenim został założony w Norwegii w 2008 roku przez Erika Andresena Dahla. Sklep internetowy rockdenim.no rozwijał się w gwałtownym tempie i na chwilę obecną zatrudnia ponad 30 pracowników. Szwedzkie przedsięwzięcie RockDenim.com to naturalny krok w dalszym rozwoju. RockDenim.com jest własnością i jest zarządzany przez Rockdenim AB Utworzenie szwedzkiego oddzialu pozwolilo na. Kolejnym etapem byla ekspansja na rynek duński i fiński. W 2020 roku postanowilismy naszą dystrybucję również na rynek polski.

 

Nasza oferta

W sumie Rockdenim.com ma ponad 2000 różnych produktów 45 różnych marek z całego świata. Ręcznie wybieramy ubrania ze wszystkich zakątków świata, aby osiągnąć naszą wizję i zagwarantować naszym klientom bogactwo asortymentu.

 

Wizja firmy

Celem RockDenim.com jest zawsze oferowanie wyjątkowych ubrań dla osób z charakterem. Na RockDenim.com znajdziesz stylowe, unikalne ubrania i akcesoria, których nie znajdziesz w innych miejscach w Polsce. Dzięki nam zawsze znajdziesz stylową odzież, która wyróżnia się z tłumu i jest w stanie odzwierciedlić osobowość i tożsamość w wyborze stylu.

 

Business Concept

Clothes With Attitude. Oferujemy wyjątkową odzież i akcesoria z trudnością dostępne w branży e-commerce.

 

Filozofia

„Naszą najlepszą reklamą są zadowoleni klienci. Mamy jedną i jedyną filozofię - Bez Problemu. Kupowanie u nas powinno być łatwe, nie ma sytuacji, której nie moglibyśmy rozwiązać. a jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy, aby je rozwiązaćpójdziemy o krok dalej”. - Erik, założyciel Rockdenim

 

Charakterystyka RockDenim.pl

- Szeroki zakres
- Unikalne, stylowe ubrania, których nie znajdziesz nigdzie indziej
- Szybka dostawa z naciskiem na bezproblemową obsługę

Metody płatności

Avarda Logo White

Opcje wysyłki

Dpd Logo

Obserwuj Nas

Skontaktuj się

post@rockdenim.com00 46 571 202 20

Pon. 11-14 (Lunch 12-13)

Pon. - Pt. 10-15 (Lunch 12-13)

RockDenim