• Darmowa wysyłka powyżej 450 zł
  • 30-dniowy okres zwrotu
  • Dostawa 4-7 dni
Moje kontoKontakt


LIMITED INTRO OFFER

Zimowa kolekcja RD Legacy - Nasza nowa kolekcja nie tylko opowiada historię zimowych kurtek i ubrań. Wskazuje dziedzictwo czasów, gdy jakość i styl były nierozłączne. Kurtki zimowe z kolekcji Legacy łączą ponadczasowy design z najwyższą jakością, a każdy element przypomina dawne czasy świetności.


Kurtka z prawdziwej skóry w stylu retro. Model z ciepłą pluszową podszewką oraz klamrami przy kołnierzu i w pasie. Zapinana na zamek błyskawiczny. Posiada regulowane mankiety oraz kilka kieszeni. Idealna dla tych, którzy chcą wyjątkowej kurtki w dobrej jakości!

Spraw, aby Twój zimowy styl stał się wyjątkowy dzięki solidnym kurtkom skórzanym, które nie tylko zapewniają ciepło, ale są również bardzo trwałe i idealne na chłodne zimowe noce.

Ponadczasowe kroje, stylowe detale, naturalna skóra i dobra jakość to przepis na produkty z tej kolekcji. Bądź częścią legendy, w której jakość spotyka się z dziedzictwem, a Twój niepowtarzalny styl staje się częścią historii!


WYJĄTKOWE KURTKI ZIMOWE

Ponadczasowy design, stylowe detale, prawdziwa skóra i najwyższa jakość to przepis na produkty z tej kolekcji. Bądź częścią historii gdzie jakość spotyka się z dziedzictwem, a Twój niepowtarzalny styl staje się częścią historii.Metody płatności

Avarda Logo White

Opcje wysyłki

Dpd Logo

Obserwuj Nas

Skontaktuj się

post@rockdenim.com00 46 571 202 20

Pon. 11-14 (Lunch 12-13)

Pon. - Pt. 10-15 (Lunch 12-13)

RockDenim